KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374101
nr 1237 4101
Jerzy Potrzebowski
(1921-1974), Polen
Oljemålning, Signerad, daterad 68, Häst. Olja på pannå, 27x24
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:32:46
300 kr
350 kr
500 kr
Jerzy Potrzebowski
Läs mer om Jerzy Potrzebowski